Hlavní menu
  Pronájem pódia
  Kalendář článků
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Akce
07.10.2023:
Podzimní kolvětrání
Těšíme se na Vás.
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Občanské sdružení ASANACE

Palackého 1026
Kostelec n. Č. l.
281 63
IČO: 26614006

redakce@cvikr.info
www.cvikr.info
Občanské sdružení Asanace a komunální politika
Vážení občané,
dovolte mi velmi krátce zrekapitulovat činnost našeho občanského sdružení a rovněž popsat naši dnešní situaci.

OS Asanace oslavilo již šestnácté narozeniny a dovolím si tvrdit, že na rozdíl od ostatních sdružení, která vznikla zpravidla před volbami a následně zmizela ze scény nebo nevyvíjela do následujících voleb žádnou činnost, naše sdružení bylo aktivní po celou dobu své existence. V uplynulých šestnácti letech jsme také vždy měli své zástupce v kosteleckém zastupitelstvu a snažili jsme se pracovat ku prospěchu města. Je pravdou, že naše síla v zastupitelstvu nebyla taková, abychom měli rozhodující slovo, přesto však jsme se snažili prosazovat věci sloužící pro dobro města.

Vzhledem k tomu, že však nejsme profesionálními politiky a naši členové včetně mě jsou v současné době pracovně značně vytíženi a nejsou schopni se plně věnovat místním záležitostem, připadá nám seriózní naše rozhodnutí v nadcházejícím volebním období jako OS Asanace v komunálních volbách nekandidovat. V žádném případě to však neznamená konec Asanace, naše sdružení jede dál, jenom ubralo trochu plynu. Dál budeme organizovat pravidelná Černokostelecká kolvětrání (to letošní podzimní právě v den voleb není záměr, ale pravidlo 1. říjnové soboty), dále chceme zajistit divadelní představení a ani místní politiky se zcela nevzdáváme. Po dohodě s TOP 09 naše 2 členky Renatu Pacalovou a Renatu Votavovou najdete na kandidátce této strany. Jsou to dámy slušné, poctivé, šikovné i obětavé, neváhejte tedy podpořit je preferenčními hlasy. Věřím, že jsou schopny ve spolupráci s ostaními rozumnými kandidáty a to i z jiných stran pomoci městu. Rovněž ostatní naši členové jsou v rámci svých možností ochotni spolupracovat a to například ve výborech města.

Nově zvoleným členům zastupitelstva přeji, aby při své činnosti a především při svém rozhodování mysleli vždy na zájmy města a jeho občanů.

Jiří Bitter, přeseda OS Asanace Vložil(a): JBit | Vydáno dne 03. 10. 2018 | 1239 přečtení
© 2010 - Občanské sdružení ASANACE, Kostelec nad Černými lesy.
Vytvořeno v redakčním systému phpRS

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

ADMINISTRACE