Z dopisu čtenářky

Vložil(a): ABit, Téma: Názory čtenářů, Vydáno dne: 13. 03. 2006

Dostal se mi do ruky lednový Cvikr a tak jsem si ho přečetla. Přeji dostatek chronického optimismu k překonání blbé nálady. K vaší anketě Co se mi líbí a nelíbí v Kostelci se drobně připojím:

Velmi se mi nelíbí a někdy mi až extrémně vadí psí výkaly. Při cestě z nebo do školky se podobá cesta s kočárkem a dvěma malými dětmi cestě minovým polem. Pokud hnědý výtvor mine podrážku dětské nebo mé boty, rozhodně již tento manévr nezvládnu kolečky kočáru a ona hnědá hromádka na něm ulpí. Proč? Předpokládám, že majitel psa nenechá výkal svého miláčka na svém pozemku či v obydlí. Na obecním ano?! Pokud je kritika, má se navrhnout řešení. Pejskaři, vezměte si na procházku pytlík či noviny a po svém psu ukliďte! A já budu trávit čas po návratu domů veselejší činností, než je čištění vzorku obuvi či kola.

Co se mi líbí: CVIKR.

Co mě zajímá: Proč mají obyvatelé města stále tendenci likvidovat svůj odpad (koberce, matrace, plechovky, lísky atp.) způsobem nelegálním. Tj. položí ho ke kontejnerům s tříděním odpadem. Město to uklidí a mně se zvýší roční poplatek za popelnice. Objednat si kontejner je snadné a za své zbytečnosti bychom měli být zodpovědní.

Hezký konec zimy a veselé jaro všem přeje Katka Hejduková